Preču apmaksa ar bankas karti

Apmaksas ar bankas karti ir pieejama visu banku klientiem!

Jūsu papildus ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz!

Kā apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti:

  • ievadiet kartes numuru un no no otras kartes puses cvc numuru, kas sastāv no 3 cipariem.
  • Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.


Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

                                                                    Preču apmaksa caur internetbanku

Interneta veikalā coffeetime.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties: Swedbank internetbankas klientiem.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku:
  1. Noformējiet pasūtījumu un sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties swedbank ineternetbanku.
  2. coffeetime.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.
  3. Internetbankas lapā pievienojieties kā ierasts, par izvēlētajām precēm sistēmā jau būs noformēts rēķins. Jums atliek tikai apstiprināt maksājumu.
  4. Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam coffeetime.lv.
0

 .